تبدیل شکست ها به موفقیت
امتیازکاربران از 1 رای1

تبدیل شکست ها به موفقیت

  • وضعیت موجودی

    تماس بگیرید

کتاب

نویسنده گیل لیندن فیلد
مترجم نادیا زکالوند
ناشر جوانه رشد
نوبت چاپ دوم - 1386
تعداد صفحه 264
قطع رقعی
شابک 964-7475-27-6

برخی از افراد خیلی بهتر از دیگران، توان برخورد با شکست های خود را دارند و به خوبی می دانند که چگونه از ناامیدی و خطاهای خود، حداکثر استفاده را ببرند و به کامیابی دست یابند.

گیل لیندن فیلد در این کتاب توضیح می دهد که این خصوصیت در تمام انسان ها به طور یکسان وجود دارد اما فقط تعداد کمی از مردم می آموزند تا از این موهبت، چگونه بهره جویند. زیرا این افراد ترفندها و مهارت هایی را آموخته اند که به وسیله آنها قادرند شرایط را به نفع خود تغییر دهند. گیل لیندن فیلد این افراد را «کامروا» می نامد که دارای خصوصیاتی از قبیل: خوش بینی، تواضع، احساس مسئولیت، ابتکار، همه فن حریفی، لیاقت، و تصمیم گیری هستند.

او از خوانندگان می خواهد که با مطالعه دقیق متن، توجه به راهنمایی های ساده و روشن کتاب، و انجام دادن تمرین های آن، بیاموزند که به افرادی کامروا تبدیل شوند. در کتاب، همچنین گفته هایی الهام بخش آورده شده و به زندگی افراد مشهوری که بر بسیاری از ناملایمات زندگی خود غلبه کرده اند اشاره شده است. لیندن فیلد معتقد است که اگر بیاموزیم و عادت کنیم که شکست های کوچک و کم اهمیت خود را به موفقیت تبدیل سازیم، هنگام برخورد با شکست های بزرگ و مهم، می توانیم با پایداری بیشتر و آسیب کمتری، از آنها سرفراز بیرون بیاییم.