7 راز زیبایی سلامت و طول عمر
امتیازکاربران از 0 رای0

7 راز زیبایی سلامت و طول عمر

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده دکتر نیکولاس پریکن
مترجم لادن شریعت زاده با همکاری نسرین خسروی
ناشر جوانه رشد
نوبت چاپ اول - بهار 1401
تعداد صفحه 360
قطع رقعی
شابک 978-622-98668-9-4
  • قیمت نهایی

    ٩٠,٠٠٠ تومان

کتاب « 7 راز زیبایی، سلامت و طول عمر دکتر پریکن» شامل برنامه های ورزشی است که فقط ده دقیقه از وقتتان را می گیرد، همچنین دستورات آشپزی خوشمزه و فهرست های خرید کردن آسان را در بر می گیرد. شش نوع غذایی که هر روز باید بخورید و نیز میان وعده هایی شامل سبزیجات که هم اشتها را کم می کند و هم ماهیچه ها را تقویت می کند.

دکتر نیکلاس پریکن با اتخاذ رویکردی علمی، رموز بالا بردن سوخت و ساز سلولی مان را آشکار می سازد تا سالم، قوی و سرشار از نیرو باشیم. این روش ها کمک می کنند که ساختار استخوانی و توده ماهیچه ای خود را بازسازی کنیم، سلول های مغزمان را احیا کنیم، از احتمال بروز امراض قلبی و سرطان بکاهیم، خلق و خویمان را بهبود ببخشیم، قند خونمان را مهار و خودمان را لاغر کنیم و خوش هیکل بمانیم. می خواهید جوان تر به نظر برسید، سلامتی تان ارتقا یابد، یا احساسی عالی داشته باشید، این کتاب شما را هدفتان می رساند.

دکتر نیکولاس پریکن، نویسنده پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز، برنامه ضدپیری را در قالب 7 روش در اختیار ما می گذارد. این 7 روش کمک می کنند تا با مقاوم کردن درون و بیرونمان در برابر پیری؛ ظاهری خوب و احساس بسیار خوشایندی داشته باشیم.