کمک به فرزندان مبتلا به ناتوانی های یادگیری
امتیازکاربران از 4 رای4.3

کمک به فرزندان مبتلا به ناتوانی های یادگیری

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده دکتر دانیل فرانکلین
مترجم دکتر بهزاد احمدی
ناشر جوانه رشد
نوبت چاپ اول - زمستان 1401
تعداد صفحه 328
قطع رقعی
شابک 978-622-5792-23-4
  • قیمت نهایی

    ١٤٠,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

کتاب کمک به فرزندان مبتلا به ناتوانی های یادگیری بر اساس آخرین دستاوردهای پژوهش در علوم عصب شناختی، آموزش و پرورش و اصول یادگیری دلبستگی مدار نوشته شده و راهنمایی برای پدران و مادران است. در کتاب حاضر روش ها و تمرین هایی برای کودکان عرضه می شود تا از ناتوانی های زبان محور؛ مثل نارساخوانی، گفتارپریشی، اختلال در پردازش شنیداری یا اختلال نقص توجه / بیش فعالی، عبور کنند و عملکرد بهتری در مدرسه و اجتماع داشته باشند و عزت نفس و اعتمادبه نفسشان بیشتر شود.

کتاب حاضر رویکرد دلبستگی مدار را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی مطرح می کند و نشان می دهد که دلبستگی قوی بین شما و فرزندتان تا چه حد توانایی یادگیری او را با تقویت انگیزه، کاهش اضطراب و ایجاد انعطاف پذیری، افزایش می دهد.

با خواندن این کتاب در می یابید که برقراری ارتباط درست با فرزندانتان چقدر اهمیت دارد، به بینش های جدیدی درباره ناتوانی های زبان محور دست می یابید، و راهکارها و توصیه های ارزشمندی برای تلاش مثمرثمر در خانواده و اجتماع و آینده ان ها یاد می گیرید. مهم تر از همه، یاد می گیرید که چگونه پیوندهای عاطفی خودتان با فرزندانتان می تواند شوق تحصیل را در آن هاشعله ور سازد.