مدرسه مالی داستانی درباره کمک به رشد هوش مالی کودکان
امتیازکاربران از 0 رای0

مدرسه مالی داستانی درباره کمک به رشد هوش مالی کودکان

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده هایر مورگان
مترجم زهرا رحمانی تبار
ناشر جوانه رشد
نوبت چاپ اول - بهار 1402
تعداد صفحه 52
قطع رقعی
شابک 978-622-5792-31-9
  • قیمت نهایی

    ٢٥,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

آموزش مسائل مالی و اقتصادی به زبان ساده برای مردم در عین اهمیت، وظیفه ای دشوار هم هست چرا که گاهی مفاهیم مورد نظر چنان خشک و خسته کننده اند که افراد از فراگیری آن ها دوری می جویند. شاید تنها خوش شانسی در این زمینه ان باشد که مردم هر روزه با بخشی عملی و ملموس از مفاهیم مالی سروکار دارند و همین فرصت درک بخشی و گوشه هایی از امور مالی توسط بزرگسالان را فراهم می سازد. اما وقتی که قرار باشد همین مفاهیم را به کودکان آموزش داد، کار سخت تر و پیچیده تر می شود و از سویی اهمیت موضوع هم بیشتر می شود. 

کتاب مدرسه مالی که برای کمک به پرورش هوش مالی در کودکان است، در قالب داستانی مفرح و جذاب به آموزش اصلی ترین مفاهیم امور مالی به زبان کودکان می پردازد و در عین مفرح بودن با رویکردی روان شناختی و بی آنکه بچه ها را درگیر مفاهیم اتزاعی کند، آنان را با مسائلی چون صرفه جویی، درآمد، آینده نگری در امور مالی، بازاریابی و غیره آشنا می سازد.

کتاب به پرورش و تقویت جنبه های هوش مالی و اقتصادی کودکان کمک می کند. مخاطب کتاب کودکان پبش دبستانی و دبستانی هستند و والدین می توانند در مطالعه کتاب توسط خود کودکان یا خواندن آن برای بچه ها، یاری گران خوبی برایشان باشند تا مطالبی را یاد بگیرند که در عین آنکه برای زندگی و موفقیت های بعدی شان بسیار لازم و ضروری اند در مدرسه کمتر به بچه ها آموزش داده می شوند.