قوانین سایت

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سایت رشد:

1-  تمامی کتب ارائه شده توسط سایت رشد پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری و ارسال خواهد شد.
2-  سایت رشد کتابهای دست دوم ارائه نمی کند. مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.

3- همه کتاب های ثبت شده روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته: رشد قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب رشد مشاوره نمایید.
5- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و رشد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن رشد می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
7- درصورت انصراف مشتری از سفارش تایید شده 15% از هزینه پرداخت شده کسر و مابقی به حساب مشتری مسترد می گردد.
8- رشد قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای رشد، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای رشد غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،رشد کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد و تقاضای استرداد کل سفارش از جانب مشتری مشمول جریمه 15% خواهد بود.
9- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر رشد می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
10- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.