روان شناسی خیانت بر اساس رویکرد سیستم های خانواده
امتیازکاربران از 0 رای0

روان شناسی خیانت بر اساس رویکرد سیستم های خانواده

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده پال آر. پلوسو
مترجم مرجان فرجی
ناشر جوانه رشد
نوبت چاپ اول - بهار 1401
تعداد صفحه 400
قطع رقعی
شابک 978-622-98668-6-3
  • قیمت نهایی

    ١٠٠,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

روان شناسی خیانت بر اساس سیستم های خانواده با ارائه الگویی توصیفی و راهکارهای علمی و عملی، به درمانگران و مشاوران این امکان را می دهد که به جای زدن چسب زخم به روابط زخم خورده، مشکلات روابط و ازدواج ها را از ریشه درمان کنند. در کتاب «روان شناسی خیانت» راهکارهای علمی اثبات شده ای در اختیار درمانگران قرار می گیرد و به زوج ها کمک می کند تا اعتماد از دست رفته شان را بازیابند، توازن قدرت را از نو برقرار کنند، رضایت از زندگی مشترک را افزایش دهند و زخم های ناشی از خیانت را التیام بخشند.

«بالاخره کتابی در دسترس قرار گرفت که پایه ای علمی برای شناخت و درمان مشکلات خیانت دارد. امیدوارم از ایده های این کتاب خوشتان بیاید! پال آر. پلوسو با این کتاب در حوزه زوج درمانی، پیشرفت های چشمگیری ایجاد کرده است. مطالعه این کتاب برای هر زوج درمانگر یا زوجی که با خیانت سروکار دارد، ضروری است.»

پرفسور جان گاتمن، نویسنده هفت اصل زناشویی موفق

«پلوسو، به خوبی با بدنه های اصلی درون - روانی و سیستمی خیانت آشناست، با این کار چارچوب های مشخص و تکنیک های موثری را برای کمک به درمانگران و درمانجویان در عبور از از خیانت و رنج و نیل به همدردی فرهم می آورد. این اثر قاطع اقناع کننده و ارزشمند است!»

جان سیو نورکراس، دارنده فلسفه و کرسی روان شناسی حرفه ای امریکا