پرورش کودکان شاد
امتیازکاربران از 2 رای1

پرورش کودکان شاد

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده کریستین کارتر
مترجم مریم عباسی
ناشر رشد
نوبت چاپ اول - 1398
تعداد صفحه 320
قطع وزیری
شابک 978-600-351-121-7
  • قیمت نهایی

    ٤٥,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

کتاب پرورش کودکان شاد، که اینک دراختیار خوانندگان عزیز قرار دارد، یکی از بهترین و ضروری ترین آثاری است که برای پدران و مادران جامعه ما منتشر می شود. گو این که به گفته ی نویسنده، رهنمودهای علمی و کاربردی آن ممکن است برای همه کسانی که با کودکان و نوجوانان سروکار دارند؛ معلمان، مربیان رشته های دینی، هنری، ورزشی، ... مفید و اثربخش باشد. نویسنده، به پیروی از مارتین سلیگمن - روان شناس نامدار معاصر و پایه گذار جنبش روان شناسی مثبت - شادی را بسیار فراتر از خلق و خوی شاد یا خوش مشرب بودن می داند.

«موضوع بحث شده در کتاب حاضر این است که چگونه مهارت ها، عادت ها و نگرش های کودکان را پرورش دهیم تا زمینه ی بروز طیف گسترده ای از هیجان های مثبت در دوره کودکی و پس از آن برایشان فراهم شود».

این کتاب مختص گروه سنی خاصی از کودکان نیست، زیرا کودکان و بزرگسالان در همه ی سنین از انجام دادن تمریناتی که صحت علمی آن ها در مورد ایجاد شادی ثابت شده است، بهره مند خواهند شد. این کتاب فرزندانتان را برای رشد و کامیابی آماده می کند. برای اینکه از مطالب این کتاب بهره مند شوید، لازم نیست که حتما صاحب فرزند باشید. افرادی را در نظر بگیرید که به کودکان اهمیت می دهند: معلمان، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، مربیان بهداشت، عمه ها و خاله ها، عموها و دایی ها، کتابداران، پرستار کودک و ...؛ این فهرست ممکن است بسیار طولانی باشد. بعضی از این افراد زمان بسیار زیادی را در طول روز با فرزندان ما سپری می کنند. پس آن ها نیز نقش مهمی در فراگیری مهارت های شاد بودن فرزندانمان ایفا می کنند. این کتابی است برای همه ی ما تا آن را در دوران جنینی کودکانمان مطالعه کنیم و در سراسر دوره ی نوجوانی شان به کار بندیم.