زندگی با درد مزمن
امتیازکاربران از 0 رای0

زندگی با درد مزمن

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده دکتر محمد علی اصغری مقدم
مترجم -
ناشر رشد
نوبت چاپ اول - 1396
تعداد صفحه 164
قطع وزیری
شابک 978-600-351-069-2
  • قیمت نهایی

    ٢٣,٠٠٠ تومان

کتاب «زندگی با درد مزمن» برای افرادی که به درد مزمن مبتلا هستند، نوشته شده است. درد برای همه ی ما تجربه ای ناآشناست و دست کم یک بار در زندگی خود گرفتار آن شده ایم. اما در این میان، موضوعی تأمل برانگیز وجود دارد، در اکثر افرادی که به دلایل گوناگون گرفتار درد می شوند، پس از گذشت مدتی، درد با استراحت و کاهش فعالیت یا با استفاده از روش های مرسوم درمانی برطرف می شود؛ اما درد، در 20 درصد افرادی که گرفتار آن شده اند، به درد مزمن تبدیل می شود.

شناخت بیشتر درد و اطلاع دقیق تر از چگونگی کارکرد آن، به ما امکان و توان بیشتری برای کنترل درد می دهد. هر چه بیشتر درباره ی درد بدانیم بهتر می توانیم آن را کنترل کنیم. چه بسیار افرادی که سال هاست از درد رنج می برند، اما اطلاعات آن ها را در مورد درد و چگونگی کارکرد آن بسیار اندک و در موارد بسیاری هم نادرست است. به یاد داشته باشیم که اطلاعات ناکافی و غلط می تواند میزان رنجی را که از درد می بریم، افزون سازد.

درد هر بیمار، خاص خود اوست؛ اما مکانیسم های عمل کننده ی درد در افراد مختلف شباهت های بسیاری به هم دارند. اگر بدانیم هنگام احساس درد در بدنتان چه اتفاقی روی می دهد و درد بر زندگی روزمره ی شما چه تاثیراتی بر جای می گذارد، بهتر می توانید آن را کنترل کنید.

آنچه در این کتاب خواهید یافت منطبق بر جدیدترین اطلاعات علمی در مورد درد و شیوه های کنترل آن است. این کتاب برای عموم مردم و به زبانی ساده نوشته شده است.