گامبالو به کمپ ترک اعتیاد می رود
امتیازکاربران از 2 رای5

گامبالو به کمپ ترک اعتیاد می رود

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده دکتر جروم دیوید لوین
مترجم سید امید حسینی
ناشر جوانه رشد
نوبت چاپ اول - 1397
تعداد صفحه 56
قطع رقعی
شابک 978-600-6716-56-5
  • قیمت نهایی

    ١٢,٠٠٠ تومان

یکی از رمزهای تعلیم و تربیت کودکان، سخن گفتن با زبانی آشنا و قابل فهم برای آنان است. این موضوع به خصوص در مورد کودکان کوچک تر اهمیت بیشتری دارد و از همین روست که قصه نویسی برای کودکان و قصه گویی برای آنها در همه ی فرهنگ ها مورد توجه و تاکید بوده و هست.

در بین انواع مختلف قصه هایی که برای کودکان نوشته و خوانده می شوند، قصه هایی هم هست که بیشتر جنبه ی درمانی دارند، یعنی کودکان را با مشکلاتی که احتمالا دچارش هستند، آشنا می کنند تا بهتر بتوانند با این مشکلات مواجه شوند و در رفع آنها بکوشند. این قصه ها را، هر چند که زبانی ساده و روان دارند و گاه بسیار کوتاه اند. معمولا روان شناسان و متخصصان می نویسند که در کار با کودکان، صاحب تجربه و صلاحیت علمی اند و نهادهای روان شناختی و حرفه ای معتبر جهان در حوزه ی رشد و تحول کودکان کار آنها را تایید و تضمین می کنند.

انتشارات جوانه رشد بیشتر در راستای چاپ چنین مجموعه هایی در قالب قصه های کوتاه ویژه کودکان به انتشار مجموعه «مهارت های اجتماعی» پرداخت که خوشبختانه با استقبال وتادین و مربیان ارجمند روبرو شد. اینک مجموعه ی دیگری از این آثار با عنوان داستان درمانی تقدیم می گردد.

کتاب «گامبالو به کمپ ترک اعتیاد می رود» به کودکان می آموزد که اعتیاد چیست؟ چطور به وجود می آید، و بر سر فرد معتاد و کسانی که او را دوست دارند چه بلایی می آورد. همچنین توضیح می دهد که در این زمینه چه اقداماتی باید انجام داد و با پرداختن به فرآیند بهبودی گامبالو، به خواننده امید می بخشد.

0 0
مهدی   undefined 1398/5/22 17:49:26

این کتاب فقط برای کودکان نیست. در واقع مکانیزم اعتیاد رو به طرز خیلی ماهرانه از ابتدای گرفتاری تا بعد از رهایی شرح داده. یه کتاب لازم برای همه افراد. اعتیاد فقط مواد مخدر نیست.