توسعه و بهسازی مدیران و رهبران در سازمان های آموزشی
امتیازکاربران از 0 رای0

توسعه و بهسازی مدیران و رهبران در سازمان های آموزشی

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده تونی بوش
مترجم دکتر محمدرضا آهنچیان - سیمین دخت پهلوانی
ناشر رشد
نوبت چاپ اول - 1397
تعداد صفحه 248
قطع وزیری
شابک 978-600-351-085-2
  • قیمت نهایی

    ٢٢,٠٠٠ تومان

پاسخ ساده ای برای این سوال وجود ندارد که «بهترین روش برای آمادگی و رشد و ارتقای رهبران در آموزش و پرورش چیست؟» این کتاب نه تنها کامل ترین تصویر موجود و تحلیل های کارشناسانه ای از این رشته در اختیار می گذارد. بلکه باعث در گرفتن بحث هایی بین دست اندرکاران حرفه ای و دانشگاهی می شود و برای آنانی که در جست و جوی چنین پاسخ هایی هستند، منبع فوق العاده ارزشمندی به شمار می آید.

کتاب توسعه و بهسازی مدیران و رهبران در سازمان های آموزشی بیان می کند که نقش رهبری در آموزش برای تحول جامعه در قرن بیست و یکم اهمیت روزافزونی یافته است. رهبران، مسئولیت سنگین هدایت اموری را بر عهده دارند که در بهبود روز افزون عدالت اجتماعی، بر اساس تلاش هر ملت برای تضمین آینده ی اقتصادی اش، نقش موثری دارد.

در این کتاب مروری جامع بر فعالیتهای بین المللی این رشته صورت گرفته است که هم کشورهای پیشرفته و هم کشورهای در حال توسعه را در بر می گیرد. همچنین در آن فعالیت های متنوع و گسترده ای نشان داده شده که مطابق با بافت، فرهنگ و به طور اجتناب ناپذیری مطابق با منابع موجود است. تونی بوش توانسته است به رغم تنوع این فعالیت ها، اشتراکات و همچنین تفاوت های آن ها را استخراج کند و نشان دهد که، به طور مثال، چگونه محتوای برنامه های آماده سازی رهبران می تواند، به رغم تنوع بافت ها، مشابه یکدیگر باشد.