همه با هم به عنوان مشتی واحد کنش فردی قدرت جمعی
امتیازکاربران از 0 رای0

همه با هم به عنوان مشتی واحد کنش فردی قدرت جمعی

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده مهرداد بقایی - جیمز کیگلی
مترجم مرجان فرجی
ناشر رشد
نوبت چاپ اول - 1396
تعداد صفحه 472
قطع وزیری
شابک 978-600-351-060-9
  • قیمت نهایی

    ٣٨,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

همه با هم به عنوان مشتی واحد عبارت کوتاهی است که فقط چند حرف، آن را تشکیل می دهد، اما همین چند حرف پر از الهام و معناست: چیزی که تفاوت میان گروهی از افراد و تیمی متحد و هماهنگ را تعیین می کند. این چند حرف نماد منتهی شدن کنش فردی به قدرتی جمعی است. همین چند حرف شرح می دهد که چگونه افراد، دست در دست هم، می توانند در دستیابی به نتایج خارق العاده با یکدیگر همکاری کنند.

ما همگی باور داریم که رهبران همه اقشار و طبقات جامعه در جست و جوی رویکرد عملی و آزمایش شده ای هستند که به آن ها کمک کند تا به ظرفیت کامل افراد خود برای همکاری با یکدیگر پی ببرند؛ با وجود این، وقتی به بسیاری از کتاب های مدیریت موجود نگاه می کنیم، از نظر یافتن بینش ها و توصیه هایی که پژوهش های تحلیلی دقیق و همه جانبه ای بنیان آن ها را تشکیل می دهند، سخت در مضیقه ایم.

هدف کتاب حاضر این است که رهبران را به این توانایی مجهز کند تا راهبردهای خود را با کارکنان موسسه اقتصادی خود پیوند دهند. ایده ها و رویکردهای پیشنهاد شده را می توان در تجارت و واحدهای تجاری، در هر اندازه یا هر مکانی، از هیئت مدیره سازمان گرفته تا گروه های پروژه فردی، به کار گرفت. منظور از این ایده ها ارائه راهنمایی های عملی به رهبران همه سطوح تجاری است، اما این ایده ها فقط به رهبران تجاری محدود نمی شود، بلکه به همان اندازه برای دنیای بخش دولتی یا غیرانتفاعی نیز کاربرد دارد.

امیدواریم که به رهبران کمک کنیم تا کُنش فردی را به قدرتی جمعی تبدیل کنند.