راهنمای عملی شادکام زیستن رویکرد عملی برای دستیابی به زندگی دلخواه
امتیازکاربران از 2 رای5

راهنمای عملی شادکام زیستن رویکرد عملی برای دستیابی به زندگی دلخواه

  • وضعیت موجودی

    موجود

کتاب

نویسنده سونیا لوبامیرسکی
مترجم دکتر محسن زندی
ناشر رشد
نوبت چاپ اول - 1397
تعداد صفحه 391
قطع وزیری
شابک 978-600-351-103-3
  • قیمت نهایی

    ٥٥,٠٠٠ تومان

همه ما خواهان آنیم که زندگی ای سرشار از شادکامی و خوشبختی داشته باشیم؛ حتی اگر آشکارا به آن اعتراف نکنیم، یا امیال مان را به اختیار خودمان در پسِ عبارت های مختلف پنهان نگه داریم. رویاهای ما خواه درباره موفقیت شغلی، شکوفایی معنوی، حس پیوستگی، یا هدفمندی در زندگی باشند، و خواه درباره عشق و روابط زناشویی، ما سخت خواهان تحقق آن ها هستیم؛ زیرا اساساً بر این باوریم که ما را شادکام تر می سازند. با وجود این، فقط معدودی از ما حقیقتاً می دانیم شادکامی مان را افزایش دهیم، یا روش رسیدن به آن چیست. با کنار ایستادن و نگریستن به فرض ها و تصورات ریشه دارتان درباره نحوه شادکام تر زیستن، و این که آیا اصلاً چنین چیزی به نظر شما ممکن است ( چیزی که امیدوارم این کتاب شما را برای آن برانگیزاند)، می فهمید که شادکام تر زیستن شدنی است، در توان شماست، و یکی از حیاتی ترین، مهم ترین و واجب ترین کارهایی است که می توانید در حق خودتان و دور و بری هایتان انجام دهید.

کتاب «راهنمای عملی شادکام زیستن» از مهم ترین کتاب های گرایش نوپای روان شناسی مثبت نگر است که در میان محققان این رشته ارزش بسیاری دارد و استناد بسیاری به آن می شود.

مهم ترین مزیت کتاب حاضر آن است که نویسنده از سویی تماماً بر اساس تحقیقات تجربی استوار است، از این رو کتابی است که به کار متخصصان روان شناسی می آید؛ و از سوی دیگر نویسنده با تمام توان تلاش کرده است تا این تحقیقات را به زبانی ساده برای توده ی مردم بیان کند و تکنیک های عملی در اختیارشان بگذارد تا سطح زندگی شان را بهبود بخشند. از این رو، خواندن آن را به همه، در هر سطحی از دانش و موقعیت اجتماعی، توصیه می کنیم.